роздратування після шугаринга

Нещодавно була у вас на шугарингу зони бікіні. Загалом лишилась дуже задоволена… едине на наступний день з’явились запальні прищики, як і рекомендували я не мочила і протерла місце перекисом, але це не допомогло. Як їх позубить і чим це загрожує?!

Роздратування після будь-якого виду депіляції (в тому числі і після шугарингу) викликано тим, що фолікули волосся прикріплені до жирових протоків, а ті — до нервових закінчень. Гоління або видирання волосся викликає їх роздратування, а жир, який виділяє шкіра — стимулює запалення.

В основному, роздратування виникає у власників дуже чутливої шкіри, як у Вашому випадку (здається, ми Вам про це повідомляли) в області бікіні (там шкіра найбільш ніжна).

Якщо подразнення виникло, — Ви можете зняти його з допомогою наприклад, звичайної цинкової мазі (її можна придбати в аптеці, наносити 2-3 рази на добу тонким шаром на попередньо очищену шкіру) або за допомогою спеціальних бактерицидних засобів, наприклад, з вмістом кортизону. Реакції шкіри — дуже індивідуальні, тому ніхто, краще вас, не зможе підібрати вам найкращий засіб проти роздратування після епіляції.

Facebook
Google+
Telegram
WhatsApp