fbpx

роздратування після шугарингу

Нещодавно була у вас на шугарингу зони бікіні. Загалом лишилась дуже задоволена… єдине на наступний день з’явились запальні прищики, як і рекомендували я не мочила і протерла місце перекисом, але це не допомогло. Як їх позбутись і чим це загрожує?!

Роздратування після будь-якого виду депіляції (в тому числі і після шугарингу) викликано тим, що фолікули волосся прикріплені до жирових протоків, а ті – до нервових закінчень. Гоління або видирання волосся викликає їх подразнення, а жир, який виділяє шкіра – стимулює запалення.

В основному, подразнення виникає у власників дуже чутливої шкіри, як у Вашому випадку (здається, ми Вам про це повідомляли) в області бікіні (там шкіра найніжніша).

Якщо подразнення виникло, – Ви можете зняти його з допомогою наприклад, звичайної цинкової мазі (її можна придбати в аптеці, наносити 2-3 рази на добу тонким шаром на попередньо очищену шкіру) або за допомогою спеціальних бактерицидних засобів, наприклад, з вмістом кортизону. Реакції шкіри – дуже індивідуальні, тому ніхто, краще вас, не зможе підібрати вам найкращий засіб проти подразнення після епіляції.

Найпопулярніші питання про шугаринг:

Цукрова паста за рахунок того, що розігрівається до температури 30-35 градусів не травмує шкіру. Однак при ускладненою варикозної хвороби - тромбофлебіті - в зоні вузлів будь-які різкі рухи протипоказані.

Цукрова паста абсолютно натуральна і нешкідлива (вважається, що її навіть можна їсти). Тому цей спосіб епіляції вважається гіпоалергенним.

Якщо все зроблено правильно, то воно спаде через годину, максимум - через два. Якщо це перші сеанси цукрової епіляції, то негативні наслідки зникають трохи пізніше.

Відразу після цукрової депіляції в нормі не повинно бути поколювання, печіння і інших хворобливих відчуттів. Допустиме поява почервоніння шкіри і маленьких точок на місці пір.