fbpx

Перчатки для майстра шугарингу

8 фактів, які допоможуть вибрати перчатки майстру шугарингу.

Перчатки для майстра шугарингу

✔ Матеріал латексних перчаток сильно тягнеться. У підсумку, паста липне до рук, а сама перчатка сповзає в найбільш невдалий момент.

✔ Вінілові перчатки не тягнуться, але при цьому легко рвуться при будь-якому необережному русі. З цієї причини вони не підходять майстрам-початцівцям.

SugarMe рекомендує. Нітрилові перчатки за властивостями прагнуть скопіювати латекс, але при цьому менш еластичні і мають підвищену щільністю. Нітрилові перчатки класу «Преміум» із додаванням шовкової нитки ідеальні для шугарингу.

✔ З усіх перчаток найбільш алергенні – латексні.

✔ Ненапудрені перчатки піддаються хлоруванню, яке знижує еластичність і змінює текстуру поверхні, виключаючи злипання. Тому їх легко надіти. Однак процедура хлорування збільшує ціну таких перчаток.

✔ Вага перчаток безпосередньо пов’язана з її щільністю і стійкістю до розриву. Якщо стандартна рукавичка вагою 3 грами підходить тільки для оглядових процедур, то для шугарингу потрібна більша міцність.

✔ Перчатки бувають стерильні і нестерильні. Для шугарингу досить нестерильних перчаток.

SugarMe рекомендує. Якщо є проблеми з розміром перчаток, з підвищеною вологістю або навпаки сухістю і роздратуванням – тебе врятують підперчатки. Вони виготовлені з натурального бамбукового волокна, усувають неприємний запах і не допускають розвиток шкірних хвороб.

Перчатки для майстра шугарингу

Тобі буде цікаво – Які шпателі використовувати від час шугарингу?