fbpx

Шугаринг: чому клієнти йдуть?

Мрія будь-якого майстра – потік постійних клієнтів. Однак буває, що навіть постійні клієнти йдуть. Ми вирішили з’ясувати причини, за якими клієнти найчастіше вирішують змінити майстра шугарингу.

Шугаринг: чому клієнти йдуть?

Отже, причини вибору іншого майстра:

Недоброзичливі майстри.

Звичайно, майстри – теж люди, і не завжди настрій спонукає до запальних бесід, однак такі дні – ідеальний момент перетворитися на уважного слухача. Головне – навести клієнта на тему бесіди про нього самого і далі з посмішкою підтримувати розмову.

Недоглянутий вигляд майстрів.

Дійсно, всі клієнти чекають від людини, що працює в індустрії краси необхідного мінімуму: доглянутої шкіри, волосся і нігтів, чистого одягу.

Нав’язливе “впаривание” додаткових послуг або товарів.

Занадто активна агітація зробити ще одну зону, купити ще один продукт може відлякати клієнта.

Некомпетентність майстра.

Якщо майстру не вдається грамотно проконсультувати клієнта з усіх проблем, пов’язаних з процедурою шугарингу, це викликає у клієнта недовіру.

Непунктуальність майстра.

Якщо майстер невірно розподіляє клієнтів у часі, це доставляє незручності всім. Краще закласти на процедуру трохи більше часу, ніж змушувати наступного клієнта довго чекати.

Згадка інших клієнтів в негативному ключі.

Це наводить будь-яку людини на думку, що і її будуть пізніше обговорювати.

Недоречні зауваження клієнтам про їхню зовнішність.

Мало кого не збентежить і не засмутить згадка про його недоліки (зайва вага, потіння і т.п.).

Неякісна робота.

Тут без коментарів …

Об’єктивні причини.

Переїзд клієнта в інший район, зміна фінансового становища і т.д.

Психологічний комфорт для клієнтів не менш важливий, ніж якість роботи майстра. І, найчастіше, саме негативні моменти, які не пов’язані з власне майстерністю фахівця з шугарингу, змушують клієнтів йти.

Найпопулярніші питання про шугаринг:

Жорсткість волосся жодним чином не впливає на вибір щільності пасти. Щільність пасти підбирається виходячи з температури рук майстра, тіла клієнта і повітря в приміщенні, де Ви працюєте. Якщо Ви правильно виберете щільність пасти, то вона без проблем видалятиме і м'які пушкові і жорсткі щетинисті волоски. Якщо ж щільність буде підібрана неправильно, і паста почне розтікатися або навпаки застигати, то вона не видалить ніяке волосся.

Для того, щоб мати можливість правильно підібрати щільність пасти в будь-якій ситуації, у майстра під рукою повинно бути три щільності, які він у міру необхідності може змішувати, добиваючись консистенції, що ідеально підходить для температури його рук, тіла клієнта і повітря в кабінеті. Саме в умінні змішувати пасти і складається справжній професіоналізм майстра шугарингу.

Суть прийому "антистрес" в тому, щоб відразу після видалення волосся прикласти до місця видалення руку. При цьому мозок отримає сигнал про те, що неприємне вплив (видалення волосся) швидко змінилося нейтральним (дотик руки). Чим швидше Ви докладете руку, тим менше за часом клієнт буде терпіти біль. Стежте за собою: якщо ви вдарилися, то що Ви робите насамперед? Правильно, хапаєтесь рукою за забите місце. Також варто ставитись і по відношенню до клієнтів, особливо виконуючи епіляцію на делікатних ділянках: в зоні бікіні, пахвових зонах, на обличчі.

Вірно, а також неправильний напрямок натяжки. Усі працюючі майстри епіляції знають, що саме правильний натяг шкіри забезпечує максимальну безболісність процедури. А ось майстри-початківці часто бояться натягнути занадто сильно і заподіяти клієнту біль. Насправді ж, біль викликає саме через слабкий натяг шкіри, а ніяк не навпаки. І звичайно, важливим є напрямок натяжки. Слід запам'ятати: натягувати шкіру потрібно в бік суворо протилежну до напряму видалення пасти.