Питання

Причини утворення синців після шугарингу

Зміст

Буває, що майстер-початківець може «поставити» клієнту синяк. Не варто лякатися цього, потрібно лише розібратися в причинах виникнення синців і усунути їх!

Зазвичай причини такого явища в наступному:

Слабка натяжка або натяг не в ту сторону.

Натягувати або фіксувати шкіру потрібно в сторону, строго протилежну ривку, без тиску, але зі зміщенням шкіри. Майстри-початківці, як правило, не дотягують, боячись зробити клієнту боляче. Хоча по-справжньому боляче клієнтові буде якраз від недостатнього натягу.

Напрямок ривка.

Важливо, щоб рука ні в якому разі не скоювала відрив вгору, а йшла паралельно шкірі, в кінці руху йдучи трохи вниз.

Недостатньо різкий ривок.

Не варто боятися робити різкий ривок. Чим різкішим він буде, тим менше больових відчуттів отримає клієнт.

Ривок з середини стібка.

Груба помилка – починати відрив з середини стібка. Як наслідок – залип, а при спробі його зняти – синяк.

До речі, читай – Як справитись з залипом?

При усуненні цих причин, ви повністю виключите можливість виникнення синців! Прекрасних вам клієнтів!

Найпопулярніші питання
До складу дитячої присипки також входять гранули тальку. Різниця полягає в розмірі цих гранул. У дитячій присипці гранули досить великі. Це і зрозуміло, адже чим більше гранули, тим більше вологи вбере тальк. Але великі гранули можуть викликати закупорку сальних залоз і викликати запалення. Для дітей це не є серйозною проблемою, адже у них пори дуже маленькі і в них гранули тальку не потрапляють. А ось для дорослих це може стати серйозною проблемою. У професійному тальку гранули настільки дрібні, що навіть якщо вони потраплять в пори, то легко вийдуть назад. Крім того, в дитячій присипки крім тальку міститься крохмаль і різні аромати. Крохмаль, змішуючись з вологою, погіршує зчеплення пасти з шкірою, замість того, щоб покращувати його. Аромати ж в даному випадку також ніякої користі не принесуть. Таким чином, використання професійного тальку заощаджує Ваш час, полегшує роботу і знижує ризик розвитку запальної реакції. До того ж він коштує ненабагато дорожче дитячої присипки.
Іноді майстер, прагнучи виконати свою роботу якомога швидше, наносить пасту дуже швидкими рухами. Робити цього не потрібно. Повільне нанесення пасти забезпечує не тільки максимальний комфорт клієнта, а й дає можливість пасті добре приклеїтися до волосків, і значить, видалення волосся буде максимально ефективним.
Майстри-початківці дуже бояться залипання. Для того, щоб уникнути цієї проблеми, вони беруть щільну пасту. Щільна паста дійсно зводить до мінімуму ймовірність залипання. Однак, робота надмірно щільною пастою доставляє клієнту дискомфорт і збільшує час виконання процедури через те, що, не маючи достатньої пластичності, не прилипає до волосків настільки добре, щоб видалити їх, а замість цього, тягне їх за собою, викликаючи неприємні відчуття. Важливо відзначити, що мова йде саме про НАДМІРНО щільну пасту, тобто пасту, яка в робочих умовах має занадто щільну консистенцію. Це ні в якому разі не означає, що робота щільною пастою завжди у всіх випадках буде помилкою. Якщо у майстра дуже гарячі руки, він працює в дуже теплому приміщенні на гарячій зоні, то, цілком можливо, застосування щільної пасти буде виправдано. Просто не варто працювати щільною пастою там, де буде досить середньої або м'якою.
Важливою відмінністю шугарингу від воскової епіляції є його гіпотермічність. Тобто матеріал (цукрова паста) не нагрівається до високої температури, як у випадку з воскової епіляції (робоча температура воску становить від 48 до 65 градусів). Але це не означає, що цукрову пасту можна використовувати при кімнатній (21-23 градуса) температурі. Робоча температура пасти для шугарингу дорівнює температурі тіла (36-38 градусів). Ось цю різницю між кімнатною температурою і температурою тіла необхідно усунути, підігрівши пасту. Однак деякі майстри лінуються зробити це, вважаючи, що різниця настільки незначна, що клієнт її все одно не відчує. Клієнт-то, може бути, і не відчує, а ось для цукрової пасти різниця в кілька градусів багато що змінює. Чим холодніше паста, тим вона щільніше, важче розмазується і гірше прилипає. Тобто м'яка паста в непідігрітої стані буде вести себе як тверда (принаймні, перші кілька хвилин, поки не розігріється від тепла рук майстра і тіла клієнта). Замість того, щоб приклеюватися до волосків і виривати їх, паста просто тягне їх за собою, доставляючи клієнту масу неприємних відчуттів.

👉🏻 Залишились питання?

Ми на зв’язку в інстаграмі:

Жіночий шугаринг

Чоловічий шугаринг