fbpx

У мене залишаються “пеньки”. Що робити?

Паста для шугарингу на відміну від воску, дозволяє справлятися з більш короткими волосками. Як правило, для успішної роботи необхідно, щоб довжина волосся досягала 3-4 мм. Це та довжина, при якій можна гарантувати видалення будь-яких волосків навіть жорстких і забритих.

У мене залишаються "пеньки". Що робити?

Враховуйте, що волоски завжди відростають нерівномірно: одні вже досягли довжини 3 і навіть 5 мм, а інші тільки почали пробиватися.

Зазвичай довгі волоски йдуть з першого разу, адже чим довше волосок, тим краще буде його зчеплення з пастою. І після того, як довгі волоски видалені, стають помітні їх «молодші брати», які досягли довжини 1 мм і менше. Якщо таких волосків мало і вони м’які (наприклад після епіляції), то їх можна видалити при повторному нанесенні пасти (пам’ятайте, що на відміну від воску, де допустимо не більше двох нанесень, при шугарингу ми можемо наносити і відривати пасту стільки раз, скільки буде потрібно , не боячись травмувати шкіру). Якщо ж волосків багато і вони жорсткі (після бритви), то вони можуть не захопитися.

Звичайно, клієнт буде незадоволений, якщо помітить такі «пеньки». Адже в рекламі йому обіцяли ідеально гладку шкіру, ні про які маленькі волоски його не попередили. Тому дуже важливо помітити «пеньки» до початку роботи. Ось чому перед тим, як приступати до виконання шугарингу, необхідно уважно оглянути ділянку, на якій планується проводити роботу. Причому для огляду виберіть ту ділянку, де волосся відростає повільніше за все (наприклад, на ногах це буде внутрішня сторона гомілок), і ту, де густота волосся максимальна (на зоні бікіні це середня лінія). Якщо таких коротких волосків немає або виявите невелику їх кількість, можна робити шугаринг. Навіть якщо паста з ними не впорається, ви без труднощів приберете поодинокі волоски пінцетом. А ось якщо таких волосків багато, то краще попередити клієнта, що ідеального результату не буде.

Найпопулярніші питання про шугаринг:

Майстри-початківці дуже бояться залипання. Для того, щоб уникнути цієї проблеми, вони беруть щільну пасту. Щільна паста дійсно зводить до мінімуму ймовірність залипання. Однак, робота надмірно щільною пастою доставляє клієнту дискомфорт і збільшує час виконання процедури через те, що, не маючи достатньої пластичності, не прилипає до волосків настільки добре, щоб видалити їх, а замість цього, тягне їх за собою, викликаючи неприємні відчуття. Важливо відзначити, що мова йде саме про НАДМІРНО щільну пасту, тобто пасту, яка в робочих умовах має занадто щільну консистенцію. Це ні в якому разі не означає, що робота щільною пастою завжди у всіх випадках буде помилкою. Якщо у майстра дуже гарячі руки, він працює в дуже теплому приміщенні на гарячій зоні, то, цілком можливо, застосування щільної пасти буде виправдано. Просто не варто працювати щільною пастою там, де буде досить середньої або м'якою.

Крем після шугарингу знімає почервоніння, яке іноді виникає після процедури, пом'якшує і заспокоює шкіру. Також він захищає відкриті гирла фолікулів від можливого попадання в них бактерій здатних викликати фолікуліт (запалення фолікулів). Справа в тому, що при будь-якому видаленні волосся з коренем, не має значення, виконувалося воно за допомогою воску, цукрової пасти або звичайного пінцета гирла фолікулів злегка відкриваються, щоб пропустити товсті коріння волосся. Для того, щоб закритися назад, їм потрібно приблизно 2 години. Щоб за ці дві години на відкриті гирла фолікулів не потрапили через навколишнього середовища пил, бруд, а разом з ними і бактерії, ми наносимо крем після шугарингу. Він створює на поверхні шкіри своєрідну захисну плівку і не допускає розвитку запальної реакції.

Деякі майстри працюють непідігрітою пастою, проте це менш комфортно для клієнта. Справа в тому, що чим нижче температура, тим більше щільну консистенцію матиме паста. Тобто навіть м'яка паста в нерозігрітому стані буде вести себе як щільна. А чим щільніше паста, тим більший дискомфорт вона заподіює клієнту при нанесенні (звичайно, мова йде про надмірно щільною пасті. Якщо майстер використовує щільну пасту тому, що у нього гарячі руки або спекотне приміщення, то ніякого дискомфорту клієнту він не заподіє).

Звичайно, вже через пару хвилин паста розігріється і почне наноситися легше, але навіщо змушувати клієнта відчувати неприємні відчуття в ці пару хвилин, якщо можна підігріти пасту і працювати комфортно відразу.

Жорсткість волосся жодним чином не впливає на вибір щільності пасти. Щільність пасти підбирається виходячи з температури рук майстра, тіла клієнта і повітря в приміщенні, де Ви працюєте. Якщо Ви правильно виберете щільність пасти, то вона без проблем видалятиме і м'які пушкові і жорсткі щетинисті волоски. Якщо ж щільність буде підібрана неправильно, і паста почне розтікатися або навпаки застигати, то вона не видалить ніяке волосся.