fbpx

Шугаринг бікіні – дуже боляче?

На руках нормально переношу. Скільки потрібно відростити що б зробити? 2-3 мм досить?

Роблю регулярно раз на місяць уже майже 3 роки. Боляче, але терпимо. Після місячних чекаю мінімум 3 дні і йду. Ідеальний результат тримається 7-10 днів. Мене влаштовує, вважаю що Шугарінг набагато безпечніше лазерної епіляції !!!

Для першого разу вам потрібно знати що потрібно йти не пізніше 3 днів до менструації, і не раніше 3 днів після. Ви повинні визначити коли і який у вас больовий поріг (мені вранці дуже боляче, а ввечері ні).

Найпопулярніші питання про шугаринг:

На 100% позбутися від больових відчуттів не вийде, але звести їх до мінімуму можна!

Щоб ефект від епіляції радував вас протягом 3-х тижнів і більше, бажано, щоб довжина волосся була від 5 міліметрів. Ця довжина досягається через 2-3 тижні після останньої епіляції або 1,5-2 тижні після останнього використання бритви. При необхідності наш майстер підправить довжину волосся за допомогою тріммера перед процедурою шугаринга.

Шугаринг дійсно не дуже підходить для оброблення великих ділянок тіла. Через те, що техніка передбачає поступову обробку невеликих ділянок тіла, цукрова епіляція не дуже підходить для видалення волосся на ногах - Вам буде дійсно трохи болючіше, адже процедура триватиме більш повільно. Зате, шугаринг ідеально підходить для видалення волосся в делікатних зонах.

Після шугаринга волосся може вростати, якщо людина буде носити тісний одяг, чи не буде регулярно робити відлущення шкіри. Рекомендується користуватися скрабами не рідше двох разів на тиждень, приділяючи особливу увагу тим ділянкам шкіри, де проводилась епіляція.