fbpx

Депіляція під час вагітності

Видалення волосся під час вагітності безпечно …

Абсолютно! Видалення волосся під час вагітності, якщо жінка хоче, може здійснюватися навіть через кожні кілька днів – звичайно, за умови використання відповідних аксесуарів і уникаючи агресивних або хворобливих методів. Ці обмеження пов’язані з тим, що під час очікування дитини, жінки стають більш сприйнятливі до болю, а шкіра – більш чутливою до фізичних і хімічних факторів.

Депіляція під час вагітності

і навіть дуже бажано

Видалення волосся під час вагітності слід проводити, тому що завдяки простоті процедури майбутня мама буде впевнена, що вона залишається привабливою, доглянутою жінкою, навіть якщо округлення живота тимчасово зменшує привабливість тіла.

Небажані волоски також повинні бути видалені безпосередньо перед тим, як дитина прийде в цей світ – особливо, якщо в лікарні, яка обрана для пологів, депіляція інтимних областей перед пологами є обов’язковою.

Ми вважаємо, що кожна жінка хоче, щоб інтимна депіляція проводилася в комфорті – вдома або в перевіреному салоні, а не за лікарняною фіранкою перед незнайомою акушеркою.

Клієнтки SugarME охоче підтримують видалення небажаного волосся навіть в середині вагітності, тому що вони знають, що можуть покластися на досвід наших майстрів.

Натуральні і неагресивні методи видалення волосся є найбезпечнішими для вагітних жінок

Очевидно, тому, найбільш рекомендований спосіб депіляції це шугаринг. Його використання цілком допустимо, хоча в деяких випадках і є причиною для занепокоєння. Цей метод особливо рекомендується для майбутніх мам через те, що цукрова паста містить тільки натуральні компоненти, і її використання менш болісно, ніж використання воску.

Цукрова паста рекомендується також і з іншої причини: вона відходить від шкіри ніжніше, так як відривається у напрямку росту волосся, і, таким чином, значно зменшує ризик подразнення шкіри і небезпеку судинних зірочок, тобто незворотнє розтягнення капілярів.

Але, ми залишаємо за собою право відмовити клієнту під час вагітності, дивись чому.