fbpx

Epilage Епілаж – реальний відгук або вся правда

Зачепив всю жіночу аудиторію …

Тобі знайомий звабливий пакетик під назвою Epilage? Користувачам instagram точно знайомий! Що б не наткнутися на рекламу Епілажа, який обіцяє революцію в області видалення волосся, потрібно дуже постаратися, і все одно не вийде – це продукт зачепив всю аудиторію))

За це маркетологам – респект! А ось чи зможе сам Epilage зачепитися за волоски, що б вирвати їх – читай далі.

Чим зачепив? …

Всі дивилися заворожуюче відео і навіть не по одному разу.

Отже, що ми бачимо – на відео працює плівковий віск.

Плівковий віск – це покращений різновид гарячих восків. Він має більшу, в порівнянні з традиційним ваксингом, пластичністю, повторює всі анатомічні особливості тіла.

Виглядає дуже красиво, швидко і здається, що дуже просто?))

Насправді, як і будь-яким професійним матеріалом – з ним потрібно вміти працювати. Даний матеріал застигає дуже швидко і якщо ти не встиг добре промазати віск, то отримуєш обламане волосся і дуже багато невидаленого волосся. Доведеться проходити по одному місцю 3-4 рази, що само по собі вже недобре. Далі, зазначу, що видалення волосся такими великими площами – це дуже боляче. Даним матеріалом не працюють на ногах, в основному він використовується для роботи на невеликих площах, таких як бікіні або пахви. Я повторюся – для роботи з даним матеріалом потрібні знання, які отримують на навчаннях, а не інструкція на упаковці.

Але, проблема в іншому …

Те, що ти бачиш на відео і те, що насправді приходить покупцеві – дві абсолютно різні речі. У спритних хлопців створені купа сторінок-одноденок в Інстаграмі, просувають вони себе під назвами #Depial і #Epilage.

Ошукані рекламою, дівчатка, за 299 грн. + Доставка отримують маленький пакетик, вагою 40 грам, з незрозумілим чорним порошком всередині, який, увага, згідно інструкції – потрібно розвести 1: 1 з водою. Для абсолютно далеких від світу депіляції – віск ніколи не розводиться з водою, а просто гріється, власне, як і паста, і смола і т.д. і т.п .. Але раз написано – треба робити. У підсумку, виходить кашка – а-ля грязьова маска з глини з Валдайських озер. І, звичайно, вона нічого не видаляє і не має нічого спільного з пластичною тягучою кольоровою масою з відео.

Прикро? Ще й як.
Дівчатка, милі, прошу вас, будьте уважні і пильні. Не ведіться на обман.

Після гніву обдурених користувачів …

У мережі з’явилося відео під назвою “Огляд оригінального Epilage (Épilage Епілаж) і підробки”, де на противагу маленькому 40-ка граммовому пакетику з незрозумілим вмістом – наводиться пакет, побільше, 100-а грамовий, і вже вміст на вигляд нагадує плівковий віск.

Про що мовчить Epilage?

Так, плівковий віск має право на існування і в продажу є дуже різні торгові марки, які продають такий віск («Beautyhall», «Depilica», «White Line Natura», «Ital Wax» і ін.).

Ось, тільки проблема полягає в наступному, необхідно дуже добре постаратися, щоб навчитися з ним працювати.

Мабуть, ця обставина і змусила хлопців з Epilage не називати свій продукт плівковим воском, так як розраховували на масовість продукту для домашнього, а не для професійного використання.

Що в підсумку? …

Купуючи привабливий продукт Epilage, потрібно враховувати наступне:

  • найперше, ти можеш отримати незрозумілий вміст, який не має не чого спільного із засобом з видалення волосся;
  • друге, в кращому випадку, ти отримаєш плівковий віск, з яким потрібно вміти працювати.