fbpx

5 недоліків шугарингу для клієнта | Мінуси, про які не поспішають розповідати

Зміст

Наша студія займається виключно на 101% шугарингом і по вуха в нього закохані, але не приховуємо його недоліки.

Для довідки. Чим шугаринг відрізняється від воску?

  • Складом: цукрова паста — це натуральні компоненти (вода, цукор, лимон), віск — синтетичний полімер.
  • Напрямком виривання волосся: шугаринг по росту, віск проти росту.

Больові відчуття — при рівних обставинах (довжина волосся, регулярність, менструальний цикл), приблизно однакові. А ось на кінцевий результат потрібно звернути увагу.

Якщо після одного з методів депіляції тривалість ефекту менше очікуваного, отримали роздратування та/або врослі волоски — пробуйте інший, за умови, що ви впевнені в професіоналізмі майстра, який робив депіляцію.

5 недоліків і мінуса шугарингу

І так, поїхали — 5 головних мінуса або «не завжди гладко і солодко» 😁

1️⃣ Волосся видаляється не назавжди

Шугаринг не видаляє волосся назавжди, а допомагає забути про них в середньому на 3 тижні.

2️⃣ Потрібні волоски довжиною 3-5 мм

Щоб майстер за допомогою цукрової пасти захопив і видалив волоски – потрібна довжина не коротше 3-5 мм.

3️⃣ Довго

Оскільки, видалення волосся проходить невеликими ділянками, процес виходить тривалим. Наприклад, в нашому салоні шугаринг глибокого бікіні тривати 30 хв, а ноги повністю 60 хв.

👉🏻 Для допитливих маємо статтю: як проходить шугаринг бікіні в салоні

4️⃣ Вростання, роздратування і немає гладкості після процедури

Недотримання правильної техніки проведення процедури, недостатнє зволоження шкіри та ігнорування скрабу домашнього догляду, може викликати вростання волосків.

При високій температурі та вологості повітря цукрова паста може танути та «залипати». Для клієнта «залипання» в руках не професійного майстра загрожує больовими відчуттями, а після процедури – синцями та роздратуванням.

У розташування майстра 5 видів пасти різної щільності. Неправильно підібрана паста може обламати волоски та про гладкість після процедури можна забути.

👉🏻 Вибирайте майстра уважно, не записуйтеся до першого ліпшого.

5️⃣ Боляче

Шугаринг — це перш за все, виривання волосся, яке супроводжується больовими відчуттями. Можливо, ви навіть чули, що хтось сходив на одну процедуру, і більше не пішов, як раз через біль. У наших салонах можна зробити знеболювання анестезією у вигляді крему, який у 2 рази зменшить больові відчуття. За статистикою, у нас терплячі клієнти – тільки 1 з 50 клієнтів робить з анестезією. Але буває, клієнти радують такими відгуками.

Робила вперше глибоке бікіні. Було пекельно боляче, я проклинала день, коли зважилася на цю жесть … Ольга

🆕 Тест-драйв для нових клієнтів

Попри недоліки шугарингу, рекомендуємо придивитися до цього популярного методу видалення волосся, який закохує в себе з першого дотику цукрової пасти.

Шугаринг особливо популярний, якщо потрібно отримати ⚡️ моментальний ефект гладкої шкіри на три тижні перед 👙 відпусткою або ❤️ пристрасним побаченням.

👉🏻 Для нових клієнтів приготували промокод на тест-драйв шугарингу зони пахв зі знижкою 50%.

Під час онлайн запису: вкажіть в коментарях ключове слово:

ТЕСТ ДРАЙВ

І нехай буде все гладко і солодко!


Найпопулярніші питання про шугаринг:
Пахви — 7-10 днів. Бікіні — 14 днів. Ноги — 14-20 днів.
Щоб запобігти появі врослого волосся, регулярно робіть пілінг і зволожуйте шкіру після кожного очищення - це два найважливіших чинників для запобігання появи врослого волосся. Скористайтеся рекомендаціями майстра по догляду за шкірою після шугарингу і ви зможете уникнути появи врослого волосся.
Чим довше волоски, тим больові відчуття при їх видаленні сильніше. Перша процедура передбачає довжину волосся не менше 5-8 мм. Не варто затягувати довше.
Наша найпопулярніша процедура. Волосся видаляються в зоні бікіні по лінії трусиків, на лобку, на статевих губах, в меж'ягодічній складці. Тривалість процедури 30 хв.

👉🏻 Залишились питання?

Ми на зв’язку в інстаграмі: