fbpx

Чому варто відмовитися від бритви?

Багато дівчат досить неохоче переходять від використання бритви до шугарингу, побоюючись больових відчуттів і інших наслідків. Однак, насправді, епіляція волосся бритвою не є найкращим методом боротьби з небажаним волоссям.


Бритва видаляє волосся лише з поверхні

На відміну від шугарингу, бритва не здатна видалити волоски з коренем, тому ефект від використання бритви не довгостроковий і Вам доводиться видаляти волоски знову і знову.

Волосся стає жорсткішим

Оскільки волоски видаляються бритвою дуже часто, з часом Ви ризикуєте отримати жорстку щетину. Цукрова епіляція дозволяє видаляти волоски раз на місяць, тим самим волоски не стають жорсткими, а навіть навпаки рідшають.

Бритвою легко поранитися

Навіть найякісніша бритва здатна пошкодити вашу шкіру. Особливо це актуально в зонах, де шкіра ніжніша і тонша (наприклад, епіляція бікіні). Цукор не зашкодить вашій шкіру. Більш того, завдяки шугарингу, ви отримуєте своєрідний догляд за шкірою.

Видалення волосся бритвою негігієнічно

Якщо ви давно використовуєте один і той же станок, на ньому можуть почати розмножуватися хвороботворні бактерії.

Волосся росте дуже швидко

Чим частіше ви видаляєте волосся бритвою, тим швидше воно росте. В кінцевому рахунку, волосся стає навіть більше ніж було спочатку.

Гоління волосся забирає багато часу

За допомогою цукру можна менше, ніж за 2 години, зробити комплексну епіляцію (ноги, пахви, бікіні). У випадку з бритвою Ви будете змушені витрачати близько 15 хвилин кожні два-три дні на обробку необхідних зон.