fbpx

Шугарінг і татуювання сумісні?

Багато дівчат, плануючи прикрасити своє тіло татуюванням, мало замислюються про обмеження, пов’язані з епіляцією. Хоча без гладкої пещеної шкіри немає сенсу в красивому татуюванні.

Шугарінг і татуювання сумісні?

Не всі знають, що фото і лазерна епіляція протипоказані при наявності татуювань: частинки пігменту притягують світлову енергію і нагрівають навколишні клітини, викликаючи серйозні опіки і рубці!

Крім того, шкіра на ділянці татуювання більш чутлива і сприйнятлива до болю, тому небажано використовувати гарячий віск, здатний пошкодити живі клітини шкіри.

Саме шугаринг ідеально підходить клієнтам з татуюваннями завдяки низькій травматичності і гіпоаллергенності!

Слід врахувати два важливих моменти:

  • Процедуру слід проводити не пізніше, ніж за сім днів до сеансу нанесення татуювання. Плануйте процедуру шугарингу так, щоб шкіра до моменту нанесення татуювання була без пошкоджень і запалень. Інакше тату-майстер відмовить Вам в послузі.
  • Після нанесення татуювання процедуру епіляції не можна проводити до повного загоєння шкіри (мінімум два місяці), коли зійде остання суха шкіра, що лущиться.

Також нагадуємо, що домашній догляд за шкірою і захист від сонця особливо важливі для шкіри з татуюваннями, так як дозволяють зберегти яскравість малюнка максимально довгий час!