fbpx

Шугаринг або віск – що краще?

Оскільми у нас студія шугарингу і ми зацікавлені в цій суперечці, то дуже сильно постараємося бути об’єктивними і скажемо тобі наступне – не можна однозначно стверджувати, який з методів, безсумнівно, краще.

Час відростання волосків і больові відчуття під час проведення процедури приблизно однакові. Можна сказати точно, що, якщо клієнт робить депіляцію регулярно, волоски з’являтимуться все менше і менше, ставатимуть слабкішими і їх буде легше видалити.

Незаперечною перевагою воску є той факт, що це швидше і дешевше. Але ми постараємося привести 5 аргументів на користь шугарингу, один з яких можливо для тебе стане ключовим:

мені завтра на море …

Одна з основних відмінностей шугарингу від воску це різне спрямування відривання волосків. Під час воскової депіляції волоски відриваються проти зростання – це загрожує підвищеним роздратуванням. Під час шугарингу – в напрямку зростання, що дозволяє мінімізувати роздратування і відновиться після депіляції на порядок швидше. Тому, якщо тобі завтра на море, то вибір очевидний.

Але, і після шугарингу буває лажа ((

мені сьогодні потрібно бути чарівною …

Ми знаємо, як ти не любиш чекати коли нарешті відросте потрібна довжина волосків, щоб зробити шугаринг. Так ось, під час шугарингу ми беремося за волоски довжиною від 3 мм, а для воску тебе попросять відростити в два рази більше – мінімум 6 мм. Тому, якщо тобі вже сьогодні потрібно бути чарівною, то якщо шугаринг не допоможе, то віск тим більше.

скрабуй, що не скрабуй – нічого не допомагає

Всім відомо, що після депіляції є ризик отримати врослі волоски. Це відбувається з тієї причини, що віск не може видалити волосся в напрямку їх росту, – майстер видаляє їх в протилежному напрямку. Це пошкоджує волосяний фолікул, що призводить до вростання.

У свою чергу, паста для шугарингу видаляє волосся у напрямку зростання не пошкоджуючи при цьому фолікул. Іншими словами, якщо ти ніколи не пробуватимеш віск, а тільки робитимеш шугаринг, то вростання волосся буде не твоєю турботою.

Але врахуй, що якщо ти вже страждаєш цією проблемою і хочеш з нею покінчити, то за раз шугаринг не допоможе, потрібен певний час, до півроку регулярного шугарингу, щоб вростання волосся пройшло.

у мене алергія навіть на рослини

Шугаринг виконується цукровою пастою, яка не має багато речовин в своєму складі (вода, цукор і лимонний сік), тому виникнення алергічної реакції мінімальне. Віск містить азулен – речовину, яку виділяють з ефірного масла ромашки, вона знімає роздратування. У наші дні у багатьох людей алергія на різні рослини, тому завжди потрібно звертати на це увагу. Тому, якщо страждаєш на алергію, то краще не ризикувати.

Що ж вибрати?

Для жінок, які тільки починають робити депіляцію ми рекомендуємо шугаринг, тому що він м’якший, менше подразнює шкіру і ризик алергії практично нульовий.

Або може Epilage хочеш спробувати? Читай реальний відгук про цеq чудо засіб.