Питання

Шугарінг під час вагітності

Зміст

Добрий день. Мене цікавить процедура шугарінг і є питання до вас, чи робите дану процедуру вагітним?

Для депіляції (у тому числі зони бікіні) під час вагітності найкраще застосовувати шугарінг, як найбільш натуральний і дбайливий засіб видалення волосся.

Коли справа стосується клієнток в положенні, то можливі два варіанти:

1) Робимо клієнтам, які роблять шугарінг протягом тривалого терміну. Як правило, для них вагітність не є протипоказанням для шугаринга, вони підготовлені до процедури психологічно, шкіра давно адаптувалася, волоски нечисленні і ослаблені.

Обов’язкова умова! Проконсультуйтеся зі своїм генікологом з питання депіляції під час вагітності. Протипоказаннями є погіршення самопочуття, токсикоз.

2) НЕ робимо клієнтам без досвіду депіляції. Незвичні больові відчуття і стрес під час депіляції можуть стимулювати матку, що призведе до небажаних наслідків.

Найпопулярніші питання про шугаринг:
Повторну епіляцію роблять у міру росту волосся (швидкість росту волосся у різних людей індивідуальна). Практика показує, що жінки роблять епіляцію 1 раз на місяць.
Звичайно, можна - це дозволяє за один сеанс отримати максимальний ефект і заощадити час. Під час епіляції, цукрова паста не робить ніякого негативного впливу на шкіру, кількість оброблених ділянок ніяк не вплине на процес відновлення шкірного покриву після епіляції.
Цукрова паста за рахунок того, що розігрівається до температури 30-35 градусів не травмує шкіру. Однак при ускладненою варикозної хвороби - тромбофлебіті - в зоні вузлів будь-які різкі рухи протипоказані.
Оптимальна довжина волосся для шугарингу - від 5 до 10 міліметрів. Якщо волосся трохи довше, бажано вкоротити їх тримерами або косметичними ножицями. Наступний сеанс, як правило, потрібно робити через місяць після епіляції, до цього моменту волоски досягають потрібної довжини. Якщо ви плануєте похід до майстра відразу після гоління, відкладіть його на два тижні.

👉🏻 Залишились питання?

Ми на зв’язку в інстаграмі:

Жіночий шугаринг

Чоловічий шугаринг