Питання

Шугаринг в домашніх умовах або в салоні?

Зміст

Теоретично, процедура шугарингу може бути легко виконана в домашніх умовах. Але, як це зазвичай буває з теорією, вона не завжди працює на практиці – депіляція вимагає часу і терпіння. А також, приготування цукрової пасти вимагає певної вправності – недосвідчена людина не завжди доб’ється бажаної консистенції пасти. Як результат – паста замість того, щоб прилипати до волосся, буде прилипати до пальців.

І найчастіше шугарінг в домашніх умовах закінчується бритвою))

Набагато зручніше зробити депіляцію в моностудіях SugarMe;)

Найпопулярніші питання про шугаринг:
Дійсно, бандажная техніка шугаринга зовні дуже нагадує воскову епіляцію. Однак є одна важлива відмінність: при бандажної техніці шугаринга видалення волосся йде в напрямку їх росту. Але ж саме завдяки видаленню волосся по зростанню ми і отримуємо все ті незаперечні переваги, якими володіє шугаринг, а саме: істотне зниження кількості врослого волосся (а при правильному домашнього догляду їх повне зникнення), меншу болючість процедури, відсутність почервоніння і роздратування на шкірі після процедури До того ж цукрова паста підігрівається до меншої температури, а значить ми можемо виконувати процедуру клієнтам, які страждають варикозом і куперозом (судинної сіткою). Можна сказати, що бандажная техніка шугаринга поєднує в собі всі переваги шугаринга, які тільки що перерахували, плюс таку перевагу воскової епіляції як високу швидкість роботи. Єдиним недоліком бандажної техніки є те, що вона гірше підходить для дуже коротких і жорстких волосків. Для їх видалення краще скористатися мануальної (ручний) технікою.
Так, пілінг істотно полегшить і підвищить ефективність шугарингу, так як з його допомогою видаляються омертвілі клітини шкіри, покращуючи цукровій пасті доступ до волосків, і знижуючи болючі відчуття під час шугарингу. Потрібно відзначити, що нові скраби використовувати не варто, так як роздратування і інші неприємні реакції на невипробуваних засобах в цей період точно не потрібні. В цілому ж, пілінг не тільки звільнить короткі волоски, але і захистить від подальшого їх вростання.
Існують правила проведення шугарингу, які стосуються довжини волосків, що підлягають видаленню. Деякі жінки, не знаючи, як підготуватися до шугарингу, роблять помилку, вибрівая ділянки тіла, що підлягають епіляції. Працювати з такими ділянками неможливо, так як цукрова паста не зачепиться за короткі волоски. Процедуру доведеться переносити на більш пізній термін. Оптимальною вважається довжина волосся від 5 до 8 мм.
Швидкість росту волосся у всіх різна. На це впливає гормональний фон, расова, статева приналежність, ін. Взагалі, більшість зовнішніх ознак, в тому числі, і характер волосяного покриву, нам передаються від батьків.

👉🏻 Залишились питання?

Ми на зв’язку в інстаграмі:

Жіночий шугаринг

Чоловічий шугаринг