fbpx

Шугаринг VS Фотоепіляція

Нас вже багато разів просили написати про плюси-мінуси фотоепіляції в порівнянні з шугарингом. Фотоепіляція входить в моду, про неї багато говорять, і не дивно, що виникають питання з цього приводу. Отже, розглянемо цю тему докладніше …

Шугаринг VS Фотоепіляція
Протипоказання.

Протипоказання до фотоепіляції: пошкодження шкіри, татуювання, прийом медикаментозних препаратів (стероїдів, гормональних, антибактеріальних і т.п.), алергії, родимки, захворювання крові, онкологічні захворювання, вагітність, період грудного вигодовування, гіпертонія, варикозне розширення вен, цукровий діабет, епілепсія, свіжа засмага. Крім того, фотоепіляція не спрацює на світлих, сивих, кучерявих волосках.

На відміну від фотоепіляції, коло протипоказань до процедури шугарингу вкрай малий! Це пошкодження на шкірі, епілепсія, патології вагітності, пов’язані з гіпертонусом матки. При цьому шугаринг прекрасно справляється з видаленням волосся будь-якого типу.

Побічні дії.

Нагадуємо, що фотоепіляція повинна проводитися тільки лікарем з ліцензією на якісному обладнанні! І навіть це не на 100% застрахує від можливих побічних ефектів: гіпопігментації (прояві опіку на засмаглій шкірі), гіперпігментації, рубців, опіків при неякісній роботі фахівця, ймовірності розвитку онкологічних захворювань, зниження гостроти зору при проведенні процедури без захисних окулярів.

На відміну від фотоепіляції, максимум, чим загрожує неякісна робота майстра по шугарингу – це обламані волоски і роздратування.

Ефект.

В середньому, ефект від фотоепіляції триває від 5 місяців до декількох років. Будь-яка гормональна перебудова (вагітність, прийом оральних контрацептивів) з великою ймовірністю поверне волосяний покрив до первісного стану. При цьому фотоепіляція – дорога процедура.

Ефект від шугарингу триває лише 3-4 тижні, однак поступово волоски стоншуються і ростуть повільніше.

Наостанок ми хочемо відзначити, що шугаринг – це процедура видалення волосся, безпека якої перевірена століттями. У той час як фотоепіляція – це відносно нова процедура, довгострокові наслідки якої в даний час передбачити ніхто не може.

Сподіваємося, після нашого поста у Вас більше не залишилося питань на цю тему, і Ви свідомо зробите свій вибір!

Також рекомендуємо до читання, що краще шугаринг або воск?