fbpx

Шугаринг бікіні в салоні – крок за кроком

Мережа моностудій SugarMe представляє шугаринг – це один з найбільш ефективних методів видалення волосся, при цьому найпопулярніша зона депіляції – бікіні.

Шугаринг бікіні – одна лише думка про цю процедуру викликає почуття тривоги? Пропонуємо перебороти себе і почати шлях до гладкої шкіри з короткого керівництва про те, що тебе чекає в моносалонах SugarMe.

Шугаринг бікіні в салоні - крок за кроком

Без трусиків.

Майстер покаже місце, де буде проходити депіляція і попросить роздягнутися.

Шугаринг бікіні в салоні - крок за кроком

Ми можемо запропонувати скористатися одноразовими трусиками. Але, правду кажучи, завжди раді коли клієнт відмовляється, а якщо не відмовляється, то робимо все, щоб відмовився))

По-перше, трусики – вони ж чисто символічно, – в роботі майстер весь час їх зрушує туди-сюди, відкриваючи потрібну зону, так що особливого сенсу в трусиках немає, від майстра все одно нічого не приховати.

По-друге, без трусиків майстру шугаринга набагато зручніше з технічної точки зору виконати депіляцію, що в підсумку відбивається на якості і швидкості виконання процедури.

Висновок такий. Без трусиків шугаринг проходить швидше, а значить – соромитися доведеться недовго;)

Не переконали? Не хвилюйся – тільки в моностудіі SugarMe, майстри пройшли спеціалізовані курси, де набули навичок депіляції наосліп. Тепер, соромитися немає причин – майстри працюють наосліп;)

Шугаринг бікіні в салоні - крок за кроком

Це звичайно жарт, але соромитися дійсно немає причин, ми професіонали!

5 мм.

Якщо необхідні 5 мм довжини волосків, необхідних для шугарингу є, то майстер попросить вказати межі видалення волосся – глибоке бікіні, тільки по лінії трусиків (лобок – потрібен / не потрібний).

Шугаринг бікіні по лінії трусиків.

Шугаринг бікіні в салоні - крок за кроком

Волоски видаляються тільки в тих зонах, де можуть виглядати з-під білизни.
Додатково, можна прибрати волоски на лобку.

Шугаринг глибокого бікіні.

Шугаринг бікіні в салоні - крок за кроком

Волоски видаляються в наступних зонах: область по лінії трусиків; лобок; статеві губки; складка між сідницями.

Під наркозом – за бажанням.

Є люди, які погано переносять навіть незначний біль. Тому, для особливо чутливих до болю дівчатам і тим, хто робить шугаринг вперше, майстер може порадити застосувати знеболюючий крем.

За нашою статистики: тільки 1 з 20 клієнтів робить шугаринг бікіні із знеболенням.

Лосьйон – Тальк.

Процедура починається з лосьйону, що дозволяє очистити, дезінфікувати і знежирити шкіру. Це допоможе зробити процес депіляції більш комфортним.

Тальк – незамінний під час проведення шугаринга – дозволяє прибрати надлишок вологи, сприяючи більш гарному зчепленню волосків з цукровою пастою, а також комфортному відриву пасти від шкіри, отже кількість проходів однієї ділянки пастою мінімізується.

Прикинутися мертвою не вийде.

Шугаринг виконується за допомогою цукрової пасти, розігрітої до комфортної температури, протягом 15-30 хв. Але, просто відлежатися не вийде …

Шугаринг бікіні в салоні - крок за кроком

Перш за все, хочемо відразу заспокоїти, з огляду на те що в інтернеті багато інформації на цю тему, – під час процедури ти не будеш ставати в колінно-ліктьове положення. Вважаємо цю позу не прийнятною як для клієнта, так і для майстра. Також, ми тебе ніколи не попросимо лежати на животі під час шугарингу бікіні.

Шугаринг бікіні в салоні - крок за кроком

В моностудіях SugarMe ти будеш лежати комфортно на спині, при цьому ноги будуть в різних положеннях в залежності від того, з якою областю працює майстер.

  • лобкова зона – лежиш на спині з рівно витягнутими ніжками;
  • статеві губи – по черзі згинаєш і відводиш ніжку в сторону;
  • між сідниць – повертаєшся на бік, нижня ніжка прямо, верхня зігнута в коліні і ручкою притримувати сідницю.

Вважаємо дані пози найбільш найкомфортними і естетичними, а також ефективними для проведення якісного шугарингу глибокого бікіні.

Крем.

Після закінчення процедури, застосовується  заспокійливий засіб на вже гладку шкіру, який не тільки пом’якшує шкіру, але і захищає її від небезпеки навколишнього середовища.

Морозиво.

Ось і все, після цього ти можеш заслужено побалувати себе таким морозивом, що б відновити всі нервові клітини, які втратила, коли зважилася на шугаринг глибокого бікіні))

Шугаринг бікіні в салоні - крок за кроком

Відгуки або “з пісні слів не викинеш”.

Як же приємно читати захоплені відгуки клієнтів …

“Робила вперше глибоке бікіні. Було пекельно боляче, я проклинала день, коли зважилася на цю жесть …” Ольга

Всі уважно прочитали? Шугаринг глибокого бікіні – це “ПЕКЕЛЬНО БОЛЯЧЕ”!

Щоб потім не говорили, що ми вас не попереджали)) – І ці, ваші “ой, … забула праску вимкнути” – не пройде))

Так що,

  1. Дивись ціни та адреси наших моностудій
  2. Вимикай праску
  3. Записуйся на шугаринг

_________________
З повагою,
Мережа моностудій шугарингу SugarMe