Лазерна епіляція

Лазерна епіляція — що це і як її роблять

Лазерна епіляція має великий попит у б'юті-індустрії. Дівчатам завжди хочеться ніжну та ідеально гладку шкіру. Видалення небажаного волосся займає багато часу, засобів і навіть нервів. Багато дівчат регулярно використовують звичні засоби епіляції в домашніх умовах. Волосся зникає на короткий час, у більшості випадків, через три дні волосся з'являється знову. Що робити?! Як позбутися волосся?!

Що таке лазерна епіляція

Що таке лазерна епіляція — це один із найнадійніших і найбезпечніших методів позбавлення від небажаних волосків як для жінок, так і для чоловіків. Процедура неінвазивна, атравматична та абсолютно безпечна для здоров'я. Її можна проводити на всіх частинах тіла, включаючи делікатні, інтимні зони.

 


 

Переваги лазерної епіляції

Переваги лазерної епіляції

Якщо у вас є хоч одна з перерахованих вимог до процедури видалення волосся, варто задуматися про видалення волосся за допомогою лазерної епіляції.

 • Лазерна епіляція вирішує проблему з врослим волоссям.
  Проблема з врослим волоссям знайома багатьом, і саме лазерна епіляція успішно бореться з нею. Вже після першої процедури кількість врослого волосся значно знижується. А надалі ви взагалі забудете про таку незручність.

 • Лазерна епіляція підходить для власників чутливої шкіри, яка схильна до подразнення.
  Лазер не має механічного впливу на шкіру, не травмує і не ушкоджує її. Можливе легке почервоніння після процедури, але воно проходить через пару годин.

 • Після проходження курсу лазерної епіляції тривалість ефекту гладкої шкіри зберігається роками.
  Мрієте відвідувати салон якомога рідше через брак часу і забути про набридливі волоски надовго, а то й назавжди - після курсу лазерної епіляції ефект гладкої шкіри зберігається роками, а для її підтримки потрібні підтримуючі процедури, всього 2-3 рази на рік.

 • Не потрібно відрощувати волоски перед процедурою лазерної епіляції.
  Ви не хочете відрощувати довжину, тому що не любите навіть мінімальної видимості волосся на тілі, тоді вам ідеально підійде лазер. Лазерний промінь впливає на меланін у фолікулі у фазі росту, тому волоски збриваються перед процедурою, щоб вся енергія сягала коріння і приносила результат, а не дискомфорт⁣.

 


 

Недоліки лазерної епіляції

Недоліки лазерної епіляції

Недоліків лазерної епіляції не так багато, але для когось вони будуть вирішальними при виборі методу видалення волосся.

 • Волосся видаляється не назавжди.
  Лазерна епіляція – не тотальне видалення волосся на завжди. Це максимальне зупинення зростання. В основі лазерного видалення волосся лежить незворотне пошкодження волосяного фолікула. Після курсу лазерної епіляції якісь фолікули будуть пошкоджені назавжди, але якісь відновляться, а якісь утворяться знову. Це відбувається через здатність нашого організму до регенерації. Волосся відновлюється вже світліше і менше за кількістю, тому підтримуючі процедури, 2-3 рази на рік продовжують ефект гладкої шкіри на довгі роки.

 • Лазерна епіляція не видаляє пушкове та сиве волосся.
  Лазер не видаляє сиві та пушкові волоски, тому що в них низький вміст меланіну. Для таких випадків залишається шугаринг як найефективніша альтернатива.

 • Необхідність дотримуватися курсу процедур.
  Лазер прибирає лише волосся в активній фазі зростання. Одночасно в активній фазі знаходиться 20-30% від всього волосся. Через місяць після їх видалення волосся знову з'являються, але це вже інші волоски, які були в пасивній фазі місяць тому. Потрібно пройти 8-12 таких циклів, щоб видалити все волосся, спіймавши його активну фазу. Для отримання повного ефекту, необхідно чітко дотримуватися графіка, який вам призначає спеціаліст. В іншому випадку розтягування курсу загрожує меншою ефективністю та більшою тратою (і сил, і грошей).

 • Під час курсу видаляти волосся можна лише бритвою.
  Якщо ви зважилися на лазерну епіляцію, то про шугаринг, ваксинг або домашній епілятор і пінцет потрібно забути, на тих зонах, на яких робите лазер. Інакше ви приречені на нескінченні лазерні сеанси. Так що на найближчий рік у боротьбі із зайвим волоссям вашим незамінним помічником стане бритва.

 • Відсутня гладкість відразу після процедури лазерної епіляції.
  Ефект від лазера проявляється не миттєво. Діодна лазерна епіляція впливає на волосяні цибулини у фазі росту⁣⁣. Це означає, що всі ваші волоски залишаться на місці відразу після першої процедури ⁣⁣⁣і тільки 20-30% волосся через 2-3 тижні випаде і сповільниться в рості.

 • Не можливість засмагати до та після процедури.
  Два тижні до та два тижні після процедури необхідно відмовитися від будь-яких сонячних ванн (пляж, солярій). Лазерна епіляція протипоказана лише на засмаглій шкірі, якщо на пляжі зона закрита одягом, то нічого страшного.

   


 

Рекомендований графік процедур

Лазерна епіляція - графік процедур

За один сеанс знищується 20% фолікулів волосся у фазі активного зростання. Після проведення повторних процедур руйнуються по 15-20% волосяних цибулин. Кількість сеансів та інтервал між процедурами, залежить від структури волосся пацієнта.

Зазвичай наші фахівці призначають повторні сеанси епіляції через 1-2 місяці. Після проходження курсу, що складається з 8-12 сеансів, у 90% випадків зростання волосся припиняється щонайменше на рік, але може тривати та до 5-8 років залежно від індивідуальних особливостей організму та гормонального фону.

Після пройденого курсу, процедуру лазерної епіляції рекомендується повторювати 2-3 рази на рік для збереження ефекту на більш тривалий час.

 


 

Який апарат ми використовуємо

Lumenis LightSheer Desire – діодний лазер, найновіший винахід американської компанії Lumenis, який став справжнім проривом у сфері лазерної епіляції. Унікальна технологія вакуумного посилення High Speed забезпечує абсолютну безболісність і комфорт під час сеансу. Площа робочої плями рукоятки становить 22 х 35 мм, що дозволяє суттєво скоротити тривалість процедури. Використання апарату допустиме на всіх фототипах шкіри незалежно від сезону. Технологія контактного охолодження ChillTipTM за допомогою сапфірової оптики захищає шкіру від перегрівання та опіків.
Lumenis Desire
Тривалість від 15 minutes
Ціни від 250 UAH

Обладнання

Діодний лазерний апарат Lumenis LightSheer Desire
Рукоятка HS з вакуумним посиленням
Рукоятка ET із контактним охолодженням

Одноразовий матеріал

Гель для лазерної епіляції
Одноразові насадки
Захисні окуляри

Етапи процедури лазерної епіляції

Етап 1 : Попередній огляд

Проводиться консультація, на якій: виявляються можливі протипоказання; заповнюється анкета; проводиться розрахунок приблизної кількості необхідних процедур; оцінюється довжина волосся в зоні епіляції. Довжина волосся повинна бути 1-2 мм, якщо волосся довше, зайва довжина голиться одноразовим станком. Підбираються параметри для проведення процедури, враховуючи при цьому колір, тип та структуру волосся, фототип шкіри та чутливість шкірного покриву до сонячної дії.

Лазерная эпиляция - консультация
Етап 2 : Підготовка шкіри

При явній необхідності підбриваються волоски та очищається шкіра від різних косметичних засобів, дезодорантів, масел у зоні, де проходитиме процедура. Зафарбовуються виражені маленькі та плоскі родимки спеціальним білим олівцем, щоб лазер їх не обпалив.

Лазерная эпиляция - подготовка
Етап 3 : Процес епіляції

Під час процедури і пацієнт, і фахівець перебувають у захисних окулярах, щоб захистити очі від спалахів лазера. Якщо планується робота на звичайній рукоятці ET, то на ділянку шкіри, наноситься гель-провідник для легкого ковзання насадки апарату і забезпечення повного контакту зі шкірою. Для вакуумної рукоятки HS гель не використовується. Рукоятка торкається ділянки шкіри, при роботі утворюються імпульси лазера - спалахи. Мішенню для лазера є темний пігмент – меланін. Чим більше у волоссі меланіну, тим швидше він руйнується. Поступово ручка апарату переміщається по шкірі, впливаючи на всю зону епіляції.

Лазерная эпиляция - процесс
Етап 4 : Очищення шкіри

Після закінчення процедури проводиться очищення шкіри від гелю, що залишився. Для цього застосовується спеціальний косметичний засіб, який не тільки якісно очищає шкіру, але також має приємні заспокійливі властивості.

Лазерная эпиляция - после процедуры
Етап 5: Зволоження та зняття подразнення

Після епіляції на обробленій ділянці шкіри можуть спостерігатися легкі почервоніння, які протягом 1-3 годин проходять. Закінчивши процедуру, фахівець наносить на шкіру Пантенол, який за кілька хвилин акуратно промочує серветкою.

Лазерная эпиляция - увлажнение

У більшості випадків лазерна епіляція безпечна, але існує ряд протипоказань на які потрібно звернути увагу:

 • інфекційні захворювання, наприклад грип, ангіна, кір, лихоманка, пневмонія, стафілококові інфекції і т.д.
 • цукровий діабет (на стадії приймання інсуліну)
 • онкологічні захворювання
 • захворювання імунної системи
 • дерматологічні захворювання - герпес, псоріаз і т.д. в місцях проведення процедур
 • вагітність і період лактації
 • після хірургічного втручання в зону де проводиться лазерна епіляція, менш ніж за 3 місяці до проведення процедури
 • сиве, руде, пушкове волосся. Для цих типів рекомендуємо цукрову депіляцію - шугаринг
 
Обов'язково дотримуватись правил проходження курсу та рекомендованого графіка процедур, а також наступних рекомендацій.
 
За 2 тижні до процедури:
 • виключити всі види видалення волосся, крім гоління
 • не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що належать до фторхінолонів
 • виключити засмагу в солярій та під прямим сонячним промінням.
За 3 дні до процедури:
 • не використовувати косметичні засоби, до складу яких входить спирт
За 6-8 годин до процедури:
 • поголити волосся в зоні проведення лазерної епіляції
Лазер впливає вибірково на волосся, не нагріваючи шкіру. Глибина проникнення променя до 3 мм., тобто глибше поверхні шкіри лазер не проникає (туди доходить лише теплова дія). Одночасно зі спалахом лазера включається система охолодження, що забезпечує безболісність процесу, але невеликі відчуття присутні – це тепло і поколювання. Втім, для людей з дуже чутливою шкірою можливе використання крему, що анестезує, який наноситься за годину до процедури.
Обов'язково дотримуватись правил проходження курсу та рекомендованого графіка процедур, а також наступних правил.
 
Перший день після процедури
 • не приймати гарячу ванну
Перші 3 дні після процедури
 • не відвідувати басейн, сауну, лазню, хамам, тренажерний зал, не купатися у водоймах
 • не використовувати спиртовмісні засоби в зоні проведення процедури
Перші 2 тижні після процедури
 • не засмагати під прямим сонячним промінням і в солярії

Жіночий шугаринг

Чоловічий шугаринг