Лазерна епіляція має великий попит у б'юті-індустрії. Дівчатам завжди хочеться ніжну та ідеально гладку шкіру. Видалення небажаного волосся займає багато часу, засобів і навіть нервів. Багато дівчат регулярно використовують звичні засоби епіляції в домашніх умовах. Волосся зникає на короткий час, у більшості випадків, через три дні волосся з'являється знову. Що робити?! Як позбутися волосся?!
Що таке лазерна епіляція — це один із найнадійніших і найбезпечніших методів позбавлення від небажаних волосків як для жінок, так і для чоловіків. Процедура неінвазивна, атравматична та абсолютно безпечна для здоров'я. Її можна проводити на всіх частинах тіла, включаючи делікатні, інтимні зони.
Якщо у вас є хоч одна з перерахованих вимог до процедури видалення волосся, варто задуматися про видалення волосся за допомогою лазерної епіляції.
Лазерна епіляція вирішує проблему з врослим волоссям.
Проблема з врослим волоссям знайома багатьом, і саме лазерна епіляція успішно бореться з нею. Вже після першої процедури кількість врослого волосся значно знижується. А надалі ви взагалі забудете про таку незручність.
Лазерна епіляція підходить для власників чутливої шкіри, яка схильна до подразнення.
Лазер не має механічного впливу на шкіру, не травмує і не ушкоджує її. Можливе легке почервоніння після процедури, але воно проходить через пару годин.
Після проходження курсу лазерної епіляції тривалість ефекту гладкої шкіри зберігається роками.
Мрієте відвідувати салон якомога рідше через брак часу і забути про набридливі волоски надовго, а то й назавжди - після курсу лазерної епіляції ефект гладкої шкіри зберігається роками, а для її підтримки потрібні підтримуючі процедури, всього 2-3 рази на рік.
Не потрібно відрощувати волоски перед процедурою лазерної епіляції.
Ви не хочете відрощувати довжину, тому що не любите навіть мінімальної видимості волосся на тілі, тоді вам ідеально підійде лазер. Лазерний промінь впливає на меланін у фолікулі у фазі росту, тому волоски збриваються перед процедурою, щоб вся енергія сягала коріння і приносила результат, а не дискомфорт.
Недоліків лазерної епіляції не так багато, але для когось вони будуть вирішальними при виборі методу видалення волосся.
Волосся видаляється не назавжди.
Лазерна епіляція – не тотальне видалення волосся на завжди. Це максимальне зупинення зростання. В основі лазерного видалення волосся лежить незворотне пошкодження волосяного фолікула. Після курсу лазерної епіляції якісь фолікули будуть пошкоджені назавжди, але якісь відновляться, а якісь утворяться знову. Це відбувається через здатність нашого організму до регенерації. Волосся відновлюється вже світліше і менше за кількістю, тому підтримуючі процедури, 2-3 рази на рік продовжують ефект гладкої шкіри на довгі роки.
Лазерна епіляція не видаляє пушкове та сиве волосся.
Лазер не видаляє сиві та пушкові волоски, тому що в них низький вміст меланіну. Для таких випадків залишається шугаринг як найефективніша альтернатива.
Необхідність дотримуватися курсу процедур.
Лазер прибирає лише волосся в активній фазі зростання. Одночасно в активній фазі знаходиться 20-30% від всього волосся. Через місяць після їх видалення волосся знову з'являються, але це вже інші волоски, які були в пасивній фазі місяць тому. Потрібно пройти 8-12 таких циклів, щоб видалити все волосся, спіймавши його активну фазу. Для отримання повного ефекту, необхідно чітко дотримуватися графіка, який вам призначає спеціаліст. В іншому випадку розтягування курсу загрожує меншою ефективністю та більшою тратою (і сил, і грошей).
Під час курсу видаляти волосся можна лише бритвою.
Якщо ви зважилися на лазерну епіляцію, то про шугаринг, ваксинг або домашній епілятор і пінцет потрібно забути, на тих зонах, на яких робите лазер. Інакше ви приречені на нескінченні лазерні сеанси. Так що на найближчий рік у боротьбі із зайвим волоссям вашим незамінним помічником стане бритва.
Відсутня гладкість відразу після процедури лазерної епіляції.
Ефект від лазера проявляється не миттєво. Діодна лазерна епіляція впливає на волосяні цибулини у фазі росту. Це означає, що всі ваші волоски залишаться на місці відразу після першої процедури і тільки 20-30% волосся через 2-3 тижні випаде і сповільниться в рості.
Не можливість засмагати до та після процедури.
Два тижні до та два тижні після процедури необхідно відмовитися від будь-яких сонячних ванн (пляж, солярій). Лазерна епіляція протипоказана лише на засмаглій шкірі, якщо на пляжі зона закрита одягом, то нічого страшного.
За один сеанс знищується 20% фолікулів волосся у фазі активного зростання. Після проведення повторних процедур руйнуються по 15-20% волосяних цибулин. Кількість сеансів та інтервал між процедурами, залежить від структури волосся пацієнта.
Зазвичай наші фахівці призначають повторні сеанси епіляції через 1-2 місяці. Після проходження курсу, що складається з 8-12 сеансів, у 90% випадків зростання волосся припиняється щонайменше на рік, але може тривати та до 5-8 років залежно від індивідуальних особливостей організму та гормонального фону.
Після пройденого курсу, процедуру лазерної епіляції рекомендується повторювати 2-3 рази на рік для збереження ефекту на більш тривалий час.
Проводиться консультація, на якій: виявляються можливі протипоказання; заповнюється анкета; проводиться розрахунок приблизної кількості необхідних процедур; оцінюється довжина волосся в зоні епіляції. Довжина волосся повинна бути 1-2 мм, якщо волосся довше, зайва довжина голиться одноразовим станком. Підбираються параметри для проведення процедури, враховуючи при цьому колір, тип та структуру волосся, фототип шкіри та чутливість шкірного покриву до сонячної дії.
При явній необхідності підбриваються волоски та очищається шкіра від різних косметичних засобів, дезодорантів, масел у зоні, де проходитиме процедура. Зафарбовуються виражені маленькі та плоскі родимки спеціальним білим олівцем, щоб лазер їх не обпалив.
Під час процедури і пацієнт, і фахівець перебувають у захисних окулярах, щоб захистити очі від спалахів лазера. Якщо планується робота на звичайній рукоятці ET, то на ділянку шкіри, наноситься гель-провідник для легкого ковзання насадки апарату і забезпечення повного контакту зі шкірою. Для вакуумної рукоятки HS гель не використовується. Рукоятка торкається ділянки шкіри, при роботі утворюються імпульси лазера - спалахи. Мішенню для лазера є темний пігмент – меланін. Чим більше у волоссі меланіну, тим швидше він руйнується. Поступово ручка апарату переміщається по шкірі, впливаючи на всю зону епіляції.
Після закінчення процедури проводиться очищення шкіри від гелю, що залишився. Для цього застосовується спеціальний косметичний засіб, який не тільки якісно очищає шкіру, але також має приємні заспокійливі властивості.
Після епіляції на обробленій ділянці шкіри можуть спостерігатися легкі почервоніння, які протягом 1-3 годин проходять. Закінчивши процедуру, фахівець наносить на шкіру Пантенол, який за кілька хвилин акуратно промочує серветкою.
У більшості випадків лазерна епіляція безпечна, але існує ряд протипоказань на які потрібно звернути увагу: