Чоловічий шугаринг ніг

Послуги ноги нижче колін, ноги вище колін, ноги повністю, сідниці
Ефект 2-3 тижні
Тривалість 60-90 хв
Больові відчуття ★★☆☆☆
Анестезія не допускається
1709

* Виконаних процедур

Чоловічий шугаринг ніг — як проходить?

Чоловічий шугаринг або цукрова епіляція - цей метод видалення небажаного волосся на різних ділянках тіла, що має попит не тільки серед представниць слабкої статі. Чоловіки також вдаються до даної процедури, особливо вона актуальна в рамках видалення волосся на ногах. Річ у тім, що дана методика має масу переваг перед звичайним голінням, головне з яких - відсутність волосся до 3 тижнів. За умови регулярного виконання шугарингу, волосся стоншуються, а процес їх росту сповільнюється.


Особливості шугарингу ніг у чоловіків: волосся на ногах у представників сильної статі досить грубі та ростуть густо, проте, болючі відчуття мінімальні завдяки досить низькій чутливості (якщо процедура виконується правильно). До видалення волосся в цій зоні представники сильної статі вдаються рідше, ніж жінки, але ця процедура все ж досить популярна.

Мужской шугаринг ног - детальный обзор процедуры
Тривалість чоловічого шугарингу ніг до 90 minutes
Ціна чоловічого шугарингу ніг до 850 UAH

Одноразовий матеріал

Простирадло спанбонд
Нітрилові перчатки
Дерев'яні шпателя

Професійна продукція

Гель перед шугарингом
Тальк для шугарингу
Цукрова паста
Косметична вода
Лосьйон після шугарингу

Протокол чоловічого шугарингу

Етап 1: Попередній огляд

Попередній огляд зон, на яких буде проводитися видалення волосся, з паралельною оцінкою типу і довжини волосків, стану шкірного покриву. Майстер також звертає увагу на наявність різних шкірних ушкоджень, дерматологічних патологій у чоловіків.

Мужской шугаринг ног - предварительный осмотр
Етап 2: Підготовка шкіри

Підготовка шкіри, яка полягає в її очищенні від різних забруднень за допомогою спеціального гелю. Цей етап дуже важливий, він дозволяє запобігти масу ускладнень після процедури, наприклад, уникнути запальних реакцій.

Мужской шугаринг ног - подготовка кожи
Етап 3: Талькування

Після очищення майстер наносить на шкіру спеціальний дрібнодисперсний тальк. Така обробка забезпечує підвищення ефективності чоловічого шугарингу та зниження больових відчуттів, оскільки після використання тальку цукрова паста буде значно краще захоплювати волоски.

Мужской шугаринг ног - талькование
Етап 4: Видалення волосся у чоловіків

Після нанесення тальку виконується безпосередньо видалення волосся за допомогою цукрової пасти. Її вилучення та нанесення здійснюються за допомогою шпателя, паста в обов'язковому порядку наноситься проти напрямку росту волосся, а знімається у напрямку. Завдяки цьому волосся не обламуються, видаляються ефективніше, з меншими больовими відчуттями, мінімізується ризик появи врослих волосків у чоловіків.

Мужской шугаринг ног - удаление волос
Етап 5: Очищення шкіри

Після закінчення чоловічого шугарингу майстер проводить очищення шкіри від решти фрагментів цукрової пасти. Для цього застосовується спеціальна косметична вода, яка не тільки якісно очищає шкіру, але також володіє приємними заспокійливими властивостями.

Мужской шугаринг ног - очистка кожи
Етап 6: Зволоження та зняття подразнення

На завершення шкіра обробляється косметичними засобами для зволоження, усунення подразнення. У наших салонах для цього використовуються професійні лосьйони, вони впливають на шкіру м'яко, запобігають запалення, подразнення і якісно насичують шкірний покрив корисними мікроелементами.

Мужской шугаринг ног - увлажнение кожи

Важливо пам'ятати, що шугаринг доступний не кожному чоловікові, існує ряд протипоказань до проведення даної процедури, ігнорувати які не можна: цукровий діабет; порушення згортання крові; дерматологічні патології; механічні пошкодження шкіри; папіломи та великі родимки в зоні росту волосся; венеричні захворювання; індивідуальна непереносимість компонентів в складі пасти; епілепсія.

Перш за все важливо розуміти, що для якісного виконання чоловічого шугарингу необхідно, щоб волосся було не коротші 5 мм. При такій довжині паста добре захоплює волоски та видаляє їх повністю. В іншому випадку майстер може відкласти процедуру, адже її проведення при недостатній довжині волосся — не дозволить досягти гарного результату.

 

Також необхідно правильно підготуватися до чоловічого шугарингу:
• скористайтеся скрабом за 1-2 доби до процедури, завдяки цьому підвищиться зчеплення пасти з волосками та полегшиться їх видалення;
за 24 години до відвідування салону відмовтеся від соляріїв, виключіть вплив на шкіру прямих сонячних променів;
• перш ніж відправитися в салон, подбайте про особисту гігієну.

Чоловічий шугаринг — болюча процедура, особливо в перші 2-3 рази. Надалі больові відчуття стануть менш вираженими, але все ж будуть присутні.

 

Щоб знизити більові відчуття, ми радимо дотримуватися кількох рекомендацій:
• Не думайте про біль, запасіться позитивним настроєм перед процедурою.
• Довіряйте проведення шугарингу професіоналам, якщо техніка проведення цукрової депіляції порушується, больові відчуття можуть бути значно вище.
• Не нехтуйте порадами з підготовки до шугарингу.
• Прислухайтеся до рекомендацій майстра в процесі процедури.
• Якщо необхідно, попросіть нанести гель зі знеболювальним ефектом.

Щоб після чоловічого шугарингу шкіра відновилася якнайшвидше і не виникли різні побічні реакції, важливим є правильний догляд після процедури:
Протягом 12 годин утримайтеся від відвідування лазні, сауни, басейнів, соляріїв, занять спортом, сексом.
• Постарайтеся не торкатися до області, на якій віддалялися волосся, брудними руками.
• Носіть вільний одяг.
• Регулярно користуйтеся зволожуючими засобами протягом перших 24 годин після процедури.
Через 3 доби після шугарингу слід зробити скраб, мінімізувавши ризик виникнення врослих волосків.

* Статистика представлена на основание данных нашей CRM-системы

Жіночий шугаринг

Чоловічий шугаринг