fbpx

Шугаринг спини

Послуги спина повністю, поясниця
Ефект 2-3 тижні
Тривалість 15-30 хв
Больові відчуття ★☆☆☆☆
Анестезія не застосовується
485

* Виконаних процедур

ШУГАРІНГ СПИНИ - ЯК ПРОХОДИТЬ?

Шугаринг (цукрова епіляція) - це метод видалення волосся з використанням натуральної цукрової пасти. Паста для шугарингу виготовляється з цукру, води, лимонного соку і по консистенції схожа на густий мед. Регулярний шугаринг призводить до зниження росту волосся. Чим рідше волосся, тим швидше проходить процедура і менше дискомфорту.

Шугаринг спины
Тривалість процедури 30 minutes
Ціна 150 UAH

Одноразовий матеріал

Простирадло спанбонд
Нітрилові перчатки
Дерев'яні шпателя

Професійна продукція

Гель перед шугарингом
Тальк для шугарингу
Цукрова паста
Косметична вода
Лосьйон після шугарингу

ПРОТОКОЛ ПРОЦЕДУРИ

Етап 1: Попередній огляд
Перед тим як починати процедуру майстер попередньо оглядає зону, з якої буде працювати. Оцінює тип і довжину волосків, стан шкіри, наявність на шкірі травм, висипів, і ін. новоутворень.
Етап 2: Підготовка шкіри
Важливою складовою процедури є очищення шкіри, тому що всі забруднення з тіла потрапляють в пасту, а потім у відкрите устя фолікула, що згодом може привести до його запалення. Тому перед початком епіляції відбувається обробка шкіри за допомогою спеціального гелю.
Етап 3: Талькування
Наступним етапом процедури є талькоуання шкіри - нанесення спеціального тальку, який не містить ароматизаторів і є дрібнодисперсним. Мета нанесення - підвищення ефективності процедури епіляції. Прибираючи залишки вологи з шкіри, він поліпшує зчеплення пасти з волосом, а заодно підводить волоски, роблячи процедуру видалення менш болючою.
Етап 4: Видалення волосся
Для виймання цукрової пасти майстер використовує одноразовий дерев'яний шпатель. В процесі шугарингу майстер наносить цукрову пасту на шкіру проти напрямку росту волосся. Потім, однією рукою натягуємо ділянку шкіри, другою різким рухом видаляє її в напрямку природного росту волосся, тому волосся не обламуються.
Етап 5: Очищення шкіри
Після закінчення процедури майстер очищає шкіру від залишків цукрової пасти, за допомогою косметичного засобу на водній основі, який має освіжаючий і пом'якшувальний ефект, спеціально створений для шкіри після шугарингу.
Етап 6: Зволоження та зняття подразнення
Після очищення, шкіра потребує додаткового догляду - зволоження, живлення і зняття роздратування. Для цих цілей майстер використовує професійний лосьйон, який не заважає закриттю устя фолікул. Лосьйон наноситься на шкіру м'якими масажними рухами до повного поглинання, щоб завершити шугаринг. Після процедури практично немає почервоніння і роздратування на шкірі.

Від шугаринга варто відмовитися, якщо у вас: цукровий діабет; погане згортання крові; тромбофлебіт; венеричні захворювання; епілепсія; алергія на компоненти пасти; захворювання шкірних покривів; наявність відкритих ран і порізів; герпес; грибкові ураження шкіри; папіломи і великі родимки.

За 1-2 дні до процедури рекомендується скористатися скрабом. Це дозволить видалити омертвілі клітини шкіри, поліпшити доступ цукрової пасти до волосків, знизити болючі відчуття під час шугарингу і зменшити ризик вростання волосся. Так само виключіть прийняття сонячних ванн, а також солярію за добу.

Оптимальна довжина волосків 5-8 мм. Ця довжина досягається через 3-4 тижні після останнього шугарингу або 1,5-2 тижні після останнього використання бритви. Якщо коротше 5 мм: майстер може відмовити в наданні процедури, з огляду на те що не зможе домогтися максимальної гладкості шкіри. Якщо довше 8 мм: по необхідності, перед процедурою наш майстер зменшить їх довжину.

Перед відвідуванням салону необхідно подбати про свою гігієну. Однак, душ слід приймати без особливого ентузіазму і старанного натирання тіла мочалкою. Скористайтеся гелем з нейтральним PH і промокніть тіло рушником.

Як знизити больові відчуття під час шугаринга:
1. Тільки позитивний настрій перед процедурою!
2. Ідеальний період для епіляції це 1-я фаза менструального циклу.
3. Користуватися послугами професіоналів. Тільки справжній Майстер знає яку плотність пасти вибрати і як правильно зробити процедуру. І, звісно, що болючість при шугарингу безпосередньо залежить від рук і досвіду Майстра.
4. За 1 день до шугарингу використовуйте скраб. Відлущування відмерлих частинок шкіри сприяє менш болісному і легшому видаленню волосся. Але ніколи не використовуйте скраб в день самої процедури!
5. Шугаринг пройде легко, якщо ви будете глибоко дихати і розслабитеся. На чутливих місцях - видалення волосся проходить майже безболісно, якщо ривок відбувається на глибокому видиху.
6. Спробуйте застосовувати місцево-знеболюючі препарати: ми використовуємо знеболюючий крем, який наноситися на зону епіляції безпосередньо перед самою процедурою на 30-45 хв. Але, враховуйте, що знеболення можливо тільки за попереднім записом, так як необхідно виділити додатковий час.

Відразу після шугарингу рекомендується: використовувати бавовняну білизну, віддавати перевагу одягу вільного крою, так як одяг, яка дуже щільно прилягає до шкіри може викликати вростання волосся і роздратування.

Протягом 12 годин не можна: відвідувати громадські лазні, сауни, басейни; приймати ванну; займатися спортом, засмагати на сонці або в солярії; займатися сексом; чіпати зону, яку епілювали брудними руками; носити щоденні прокладки; наносити на шкіру дезодоранти, тальки, присипки і інші речовини, які можуть закрити пори.

Після 24 годин рекомендується: шкіру зволожувати, а після 3 днів - скрабувати, щоб не з'являлося вросле волосся і шкіра залишалася очищеної від огрубілих клітин.

* Статистика представлена на основі даних нашої CRM-системи