ПОСЛУГИ ШУГАРИНГУ

Обличчя повністю

Популярність 17-е місце (кожний 210-й клієнт)
Ефект 2-3 тижні
Тривалість 30 хв
Межі зони див. картинку
Больові відчуття ★★★☆☆
Знеболювання допустимо
974

* Виконаних процедур

Детальний огляд процедури

Від шугаринга варто відмовитися, якщо у вас: цукровий діабет; погане згортання крові; тромбофлебіт; венеричні захворювання; епілепсія; алергія на компоненти пасти; захворювання шкірних покривів; наявність відкритих ран і порізів; герпес; грибкові ураження шкіри; папіломи і великі родимки.

За 1-2 дні до процедури рекомендується скористатися скрабом. Це дозволить видалити омертвілі клітини шкіри, поліпшити доступ цукрової пасти до волосків, знизити болючі відчуття під час шугарингу і зменшити ризик вростання волосся. Так само виключіть прийняття сонячних ванн, а також солярію за добу.

Оптимальна довжина волосків 5-8 мм. Ця довжина досягається через 3-4 тижні після останнього шугарингу або 1,5-2 тижні після останнього використання бритви. Якщо коротше 5 мм: майстер може відмовити в наданні процедури, з огляду на те що не зможе домогтися максимальної гладкості шкіри. Якщо довше 8 мм: по необхідності, перед процедурою наш майстер зменшить їх довжину.

Перед відвідуванням салону необхідно подбати про свою гігієну. Однак, душ слід приймати без особливого ентузіазму і старанного натирання тіла мочалкою. Скористайтеся гелем з нейтральним PH і промокніть тіло рушником.

Як знизити больові відчуття під час шугаринга:
1. Тільки позитивний настрій перед процедурою!
2. Ідеальний період для епіляції це 1-я фаза менструального циклу.
3. Користуватися послугами професіоналів. Тільки справжній Майстер знає яку плотність пасти вибрати і як правильно зробити процедуру. І, звісно, що болючість при шугарингу безпосередньо залежить від рук і досвіду Майстра.
4. За 1 день до шугарингу використовуйте скраб. Відлущування відмерлих частинок шкіри сприяє менш болісному і легшому видаленню волосся. Але ніколи не використовуйте скраб в день самої процедури!
5. Шугаринг пройде легко, якщо ви будете глибоко дихати і розслабитеся. На чутливих місцях - видалення волосся проходить майже безболісно, якщо ривок відбувається на глибокому видиху.
6. Спробуйте застосовувати місцево-знеболюючі препарати: ми використовуємо знеболюючий крем, який наноситися на зону епіляції безпосередньо перед самою процедурою на 30-45 хв. Але, враховуйте, що знеболення можливо тільки за попереднім записом, так як необхідно виділити додатковий час.

Відразу після шугарингу рекомендується: використовувати бавовняну білизну, віддавати перевагу одягу вільного крою, так як одяг, яка дуже щільно прилягає до шкіри може викликати вростання волосся і роздратування.

Протягом 12 годин не можна: відвідувати громадські лазні, сауни, басейни; приймати ванну; займатися спортом, засмагати на сонці або в солярії; займатися сексом; чіпати зону, яку епілювали брудними руками; носити щоденні прокладки; наносити на шкіру дезодоранти, тальки, присипки і інші речовини, які можуть закрити пори.

Після 24 годин рекомендується: шкіру зволожувати, а після 3 днів - скрабувати, щоб не з'являлося вросле волосся і шкіра залишалася очищеної від огрубілих клітин.

* Статистика представлена на основі даних нашої CRM-системи

Жіночий шугаринг

Чоловічий шугаринг